Вы используете устаревший браузер. Сайт может отображаться некорректно, вам необходимо обновить браузер. ×

Novinky společnosti

 • Letní kino 2GIS přivítá filmové hrdiny ve Žlutých lázních

  22. červen 2016
  Prázdninové úterky budou ve Žlutých lázních patřit filmovým hitům. Letní kino 2GIS nabídne zdarma deset filmů i pohodlné posezení na břehu Vltavy.
 • 343 lékáren a 8 očkovacích center. Taková je bilance zařízení v Praze, o která v době chřipkové epidemie stoupá zájem

  22. červen 2016
  V České republice propukla chřipková epidemie a počet nemocných neustále narůstá. Informační systém Prahy 2GIS pomáhá lidem, kteří chřipkovému viru podlehli a potřebují se vyléčit, i těm, kteří se mu chtějí ubránit. Aktuálně obsahuje údaje o 343 lékárnách a 8 očkovacích centrech. Rychle tak pomocí mobilní aplikace najdete nejbližší zařízení v okolí, které má právě otevřeno.
 • Aplikace 2GIS poradí jak na Valentýna

  22. červen 2016
  Kytice růží, čokoládové pralinky nebo plyšák jsou klasikou, která neomrzí, ale zároveň moc nenadchne. Zkuste letos překvapit partnera či partnerku něčím neotřelým a využijte tipů aplikace 2GIS, díky které se v Praze neztratíte.
 • Těhotenství není nemoc. Nezapomínejte na pohyb!

  22. červen 2016
  Přiměřený pohyb v těhotenství je pro zdraví matky a dítěte stejně důležitý jako správná a vyvážená strava. Aby pohyb pomáhal, je lepší navštěvovat taková zařízení, která nabízejí lekce určené pro těhotné. S jejich výběrem pomůže informační systém Prahy 2GIS, který vyhledá fitness centra ve vašem okolí podle konkrétních specifikací. Nalézt můžete například i místa, kde si zacvičí děti, nebo ta, kde nabízejí možnost objednat si služby osobního trenéra či jednorázový vstup.
 • 2GIS nově zmapoval vybraná obchodní centra v Praze

  22. červen 2016
  Pražská obchodní centra v předvánočním čase praskají ve švech. Abyste se nemuseli zmateně proplétat davem, využijte aplikaci 2GIS, která podrobně zmapovala šest pražských obchodních center - Arkády Pankrác, OC Smíchov, Palladium, Quadrio, Galerii Butovice a OC Šestka. Tato služba je určena pro mobilní verzi aplikace 2GIS.
 • Vánoční trhy v kapse s 2GIS – zaparkujte a nakupte bez starostí

  22. červen 2016
  Víte, ve kterých částech Prahy se budou letos konat vánoční trhy? Kdy budou zahájeny, kde přesně je najdete a od kdy do kdy budou otevřeny? Od 1. prosince tyto informace naleznete přehledně v systému 2GIS. Informační systém Prahy 2GIS s 3D mapou nabízí kompletní informace, kde a v jakém čase se trhy konají, včetně toho, kde nejlépe v jejich okolí zaparkujete a za kolik.